Parafina na wodzie.

Znalazłeś się na tym serwisie, dlatego że poszukujesz odpowiedzi na pytanie Parafina na wodzie.. Poniżej na stronie znajdziesz odpowiedź na nie. Bez zwątpienia odpowiedź na pytanie Parafina na wodzie. w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Niektóre tajemnice funkcjonowania przyrody są fascynujące. Jednak najczęściej odpowiedzi na nurtujące nas pytania są logiczne i dziecinnie proste. Tak jest z pytaniem: dlaczego parafina nie tonie wodzie? Niby łatwe pytanie, ale tak naprawdę, kto z nas potrafi na nie odpowiedzieć bez zastanowienia? Parafina nie tonie w wodzie, ponieważ ma mniejszą gęstość od gęstości wody i unosi się na jej powierzchni. Zagadka rozwiązana!

Poznałeś już odpowiedź na pytanie Parafina na wodzie.. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby odpowiedzi na pytania w naszym portalu były najwyższej jakości. Będziemy wdzięczni za wszelkie uwagi i wnioski co do ulepszeń w odpowiedziach jak i całego portalu. Jeśli poszukiwałeś więcej informacji niż tylko odpowiedź na pytanie Parafina na wodzie. to proponuje zapoznać się z innymi naszymi informacjami na portalu.