Okres a wiek dojrzewania

Jesteś tu, najprawdopodobniej dlatego że szukasz odpowiedzi na pytanie Okres a wiek dojrzewania. Poniżej na stronie znajduję się odpowiedź na to pytanie. Mamy nadzieje, że odpowiedź na pytanie Okres a wiek dojrzewania w pełni spełni Twoje oczekiwania.

“Dlaczego spóźnia mi się okres mam 14 lat…” to częsty wpis na forach internetowych. Warto zaznaczyć, że brak okresu oczywiście jest objawem ciąży. Jednak w tam młodym wieku spóźnienie okresu może wystąpić, ponieważ ich cykl menstruacyjny nie jest jeszcze regularny, w krótkim czasie wystąpiły znaczne wahania wagi ciała a także podwyższony poziom stresu. Organizm każdej kobiety reaguje inaczej, ale organizmy młodych dziewcząt to istna karuzela hormonalna, dlatego nie ma powodu do obaw.

Poznałeś już odpowiedź na pytanie Okres a wiek dojrzewania. Postaraliśmy się, aby informacje w naszym portalu były zweryfikowane. Będziemy bardzo wdzięczni za propozycje co do ulepszeń w odpowiedziach jak i całego portalu. Jeżeli chciałeś wiedzieć więcej niż tylko odpowiedź na pytanie Okres a wiek dojrzewania to proponuje zapoznać się z innymi naszymi pytaniami i odpowiedziami.