Kubek reklamowy jako gadżet – w jakich branżach?

reatywne kubki biznesowe z logotypem to coś więcej niż tylko zwykły gadżet reklamowy. To imponujący pomysł na w pełni uniwersalny i praktyczny nośnik reklamowy. Chociaż kubki reklamowe są najpopularniejszymi gadżetami marketingowymi od wielu lat, nie powinny być nudne, o co wyjątkowo dbamy produkując wyjątkowe gadżety dla naszych klientów. Kubek z logotypami pozwala wykorzystać prawie wszystkie możliwości reklamowe, a także ogromny wachlarz możliwości tworzenia nadruków graficznych, które są ograniczone niemal wyłącznie wyobraźnią. Ten praktyczny i wszechstronny gadżet reklamowy doskonale sprawdza się w każdej roli. Jest to zarówno idealny prezent promocyjny dla klientów lub kontrahentów, idealne i tanie rozwiązanie pomagające promować firmę na targach gadżetów, jak i idealny rodzaj podarunku będąc bezpośrednim wsparciem sprzedaży w kampaniach reklamowych. Nawet jeśli drukowane kubki są tak popularnym gadżetem od wielu lat, większość ludzi nadal uwielbia go używać ich co dzień, a inspirujący i pomysłowy druk sprawia, że nie jest on trywialny.

Dzięki szerokiej gamie technik znakowania i dekoracji, dostosowanej do rodzaju i koloru produkowanego nadruku, kubki reklamowe mogą być doskonale wkomponowane w logo firm z każdego sektora. Druk może być wykonany w dowolnej dostępnej technologii. Nowością na rynku jest technologia druku, która pozwala na barwienie kubków na określony kolor palety pantone zgodnie z indywidualnymi potrzebami klienta. Dzięki tej metodzie znakowania możemy uzyskać kubek nawiązujący do kolorów firmy.

Kubki reklamowe a branża gastronomiczna

Ceramika reklamowa świetnie sprawdzi się w naprawdę wielu branżach, a dodatkowo jest świetnym gadźetem do codziennego użytku: https://kamilkarm.pl/kubki-reklamowe-uniwersalne-gadzety-na-co-dzien/ w marketingu branży gastronomicznej i rozrywkowej jako stały i ważny element reklamy i dekoracji. Restauracje, bary, kawiarnie, kawiarnie, kawiarnie, bary, puby, kluby, a nawet sale konferencyjne powinny się wyróżniać, ponieważ konkurencja nasila się z każdym miesiącem. Sektor restauracyjny rozwija się dynamicznie, więc nasuwa się pytanie jak możemy prześcignąć utalentowanych i ambitnych młodych restauratorów, którzy słuchają wszystkich rad Magdy Gessler w jej popularnym programie? Istnieje doskonały przepis na szybkie stworzenie dobrego wrażenia – dodatkowa interakcja z klientami przychodzącymi na aromatyczną gorącą kawę lub wyśmienitą herbatę – podanie im ulubionego napoju w kubku reklamowym z logo danego miejsca.

Kubki reklamowe do biura

Wybierając gadżet na prezent dla konkretnej osoby i firmy, należy pamiętać, że należy zwrócić uwagę na formę prezentu, która powinna być postacią wybraną dla konkretnej osoby otrzymującej prezent. Każda firma posiada biura, w których pracownicy pracują regularnie, a pracownicy biurowi doceniają urządzenia, które zazwyczaj są dla nich przeznaczone. Potrzebują przecież kalendarzy, artykułów piśmiennych, laptopów, organizatorów, którzy należą do obowiązkowego wyposażenia każdego stołu. Ale inne urządzenia reklamowe, takie jak różne perforacje, zszywacze, narzędzia, lampy, które otwierają korespondencję z nożami, podkładki pod mysz, breloczki, foldery, pióra wieczne, etui, wizytówki, kalkulatory, laptopy, znacznie ułatwiają monotonną pracę w biurze. Branża reklamowa bardzo szybko wykorzystała taką możliwość prasy znaków towarowych, awansu i reklamy na tej grupie towarów, jak akcesoria biurowe i gadżety. Są to produkty używane codziennie i bardzo często są pożyczane i przekazywane z biura do biura, z ręki do ręki.

Gadżety reklamowe w innych branżach

Kubek reklamowy to rozwiązanie, które świetnie sprawdzi się również w branżach niezwiązanych z gastronomią – na przykład w biurach. Dlaczego? Ponieważ zarówno pracownicy pijący z kubków reklamowych z logo firmy, jak i osoby przybywające na spotkania biznesowe dostając kubek z logo firmy, będą mogli łatwiej umocnić swoją więź z daną marką, co na pewno wpłynie pozytywnie na jej postrzeganie. Innym sposobem na wykorzystanie kubków reklamowych w procesie marketingowym jest rozdawanie ich na przykład na targach czy konferencjach, a także jako gadżet będący gratisem do zakupu – na przykład jeśli dany rodzaj biznesu koncentruje się wokół bezpośredniej sprzedaży produktów wysokobudżetowych – typu AGD, ekskluzywnej odzieży czy wycieczek. Kubek reklamowy będzie na pewno miłym dodatkiem do zakupu i potwierdzeniem dla klienta, że danej marce zależy na swoich odbiorcach.

Kubki reklamowe a budżet firmy

Budżet początkowy niewielkiej, nowopowstałej firmy, nie odpowiada budżetom firm globalnych. Jednak nawet mała firma może być kreatywna w wyborze prezentów dla swoich klientów, o ile zajmuje się kwestią gadżetów, to znaczy, jeśli rozumie, jak wiele dobrego może zrobić mądry i oryginalny prezent. Na początku warto się rozejrzeć, aby zobaczyć, co kupują inni, ponieważ na rynku pojawiają się również gadżety i znikają nowe mody, a sezonowe nowości mogą czasami radykalnie zmienić sposób myślenia o tym sposobie promowania swojej działalności. Z wieloletniego doświadczenia w tej branży wiemy, że jednym z najlepszych, stosunkowo niedrogich, ale dających nieograniczone możliwości w dopasowaniu do identyfikacji wizualnej marki prezentów, jest kubek reklamowy. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy, a także do kontaktu. Z pewnością zaproponujemy rozwiązanie, które idealnie dopasuje się do reklamowanego biznesu. Kubki reklamowe to nasza specjalność!