Dlaczego zamiast y pisze się z?

Jesteś tu, dlatego że szukasz odpowiedzi na pytanie Dlaczego zamiast y pisze się z?. Na tej podstronie znajduję się odpowiedź na to pytanie. Nie mamy wątpliwości, że odpowiedź na pytanie Dlaczego zamiast y pisze się z? w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Wiele osób podczas pisania na klawiaturze komputerowej nagle zauważa, że pod niektórymi klawiszami są inne znaki i na przykład zastanawiają się, dlaczego zamiast y pisze sie z. Jest tak, ponieważ dochodzi do zmiany układy klawiatury, najczęściej poprzez przypadkowe naciśniecie klawiszy control i shift. Trzeba je nacisnąć ponownie i sytuacja wróci do normy.

Przeczytałeś już całą odpowiedź na pytanie Dlaczego zamiast y pisze się z?. Postaraliśmy się, aby odpowiedzi na pytania w naszym portalu były zweryfikowane. Będziemy bardzo wdzięczni za propozycje co do odpowiedzi jak i całego serwisu. Jeśli poszukiwałeś więcej informacji niż tylko odpowiedź na pytanie Dlaczego zamiast y pisze się z? – proponuje zapoznać się z innymi pytaniami i odpowiedziami.