Dlaczego XS jest mniejsze od S?

Znalazłeś się na tej stronie, najprawdopodobniej dlatego że szukasz odpowiedzi na pytanie Dlaczego XS jest mniejsze od S?. Na tej podstronie znajduję się odpowiedź na to pytanie. Bez zwątpienia odpowiedź na pytanie Dlaczego XS jest mniejsze od S? w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Dlaczego XS jest mniejsze od S? Ponieważ literka X to skrót od angielskiego słowa “extreme”, czyli bardzo, XS to więc nic innego jak bardzo mały. Analogicznie możemy odczytywać większą rozmiarówkę: jeśli L to duży, to XL to bardzo duży, a XXL to bardzo, bardzo duży. Litera X w rozmiarze może więc oznaczać, że ubranie jest mniejsze lub większe niż to w rozmiarze właściwym, zależy od tego, co stoi za nią.

Poznałeś już odpowiedź na pytanie Dlaczego XS jest mniejsze od S?. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby odpowiedzi na pytania w naszej stronie były najwyższej jakości. Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie uwagi i wnioski co do odpowiedzi jak i całego serwisu. Jeżeli chciałeś wiedzieć więcej niż tylko odpowiedź na nurtujące się pytanie Dlaczego XS jest mniejsze od S? – proponuje zapoznać się z innymi naszymi artykułami.