Dlaczego trawa jest zielona?

Wszedłeś na ten portalu, ponieważ poszukujesz odpowiedzi na swoje pytanie Dlaczego trawa jest zielona?. Na tym portalu znajduję się odpowiedź na to pytanie. Bez zwątpienia odpowiedź na pytanie Dlaczego trawa jest zielona? w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Bywa, że każdy z nas zaczyna zadawać sobie pytania na temat otaczającego nas świata. Są to pytania zarówno złożone, jak i proste, na przykład o kolor trawy. Znakomicie wyjaśnia dlaczego trawa jest zielona Jan Rurański. Tłumaczy on, że trawa ma taki a nie inny kolor, ponieważ zawiera w swoich liściach chlorofil, czyli zielony barwnik roślinny.

Poznałeś już odpowiedź na pytanie Dlaczego trawa jest zielona?. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje w naszym serwisie były najwyższej jakości. Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie uwagi i wnioski co do ulepszeń w odpowiedziach jak i całego serwisu. Jeżeli chciałeś wiedzieć więcej niż tylko odpowiedź na pytanie Dlaczego trawa jest zielona? – zapraszamy do zapoznania się z innymi artykułami.