Dlaczego L umarł?

Wszedłeś na naszą stronę, ponieważ szukasz odpowiedzi na swoje pytanie Dlaczego L umarł?. Na tym portalu znajduję się odpowiedź na to pytanie. Bez zwątpienia odpowiedź na pytanie Dlaczego L umarł? w pełni spełni Twoje oczekiwania.

L i Kira to najbardziej znane postacie ciekawego japońskiego anime “Death note” (Notatnik śmierci). W ostatnim odcinku następuje jednak nagły i nieoczekiwany zwrot akcji. Dlaczego L umarł? Ryuzaki zostaje pokonany w walce z Kirą. Ale ponieważ pojawia się tu dużo niejasności, jak np. wpisanie jego imienia do notatnika prze boga śmierci, niczego nie można być pewnym.

Przeczytałeś już całą odpowiedź na pytanie Dlaczego L umarł?. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje w naszym serwisie były zweryfikowane. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelkie uwagi i wnioski co do ulepszeń w odpowiedziach jak i całego strony internetowej. Jeśli poszukiwałeś więcej informacji niż tylko odpowiedź na nurtujące się pytanie Dlaczego L umarł? to proponuje zapoznać się z innymi naszymi informacjami na naszej stronie www.