Dlaczego jony h+ i oh- mają duże przewodnictwo?

Jesteś tu, dlatego że poszukujesz odpowiedzi na swoje pytanie Dlaczego jony h+ i oh- mają duże przewodnictwo?. Na tym portalu znajdziesz odpowiedź na nie. Mamy nadzieje, że odpowiedź na pytanie Dlaczego jony h+ i oh- mają duże przewodnictwo? rozwieje twoje wątpliwości.

Dlaczego jony h+ i oh- mają duże przewodnictwo? Dzieje się tak, ponieważ w odpowiednich warunkach obowiązuje „prawo niezależnej wędrówki jonów”. Mówi ono, że graniczna wartość przewodnictwa równoważnikowego jest wielkością, którą można obliczyć sumując wartości przewodnictw jonów granicznych wchodzących w skład elektrolitu.

Przeczytałeś już całą odpowiedź na pytanie Dlaczego jony h+ i oh- mają duże przewodnictwo?. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby odpowiedzi na pytania w naszym serwisie były najwyższej jakości. Będziemy bardzo wdzięczni za wszelkie uwagi i wnioski co do odpowiedzi jak i całego portalu. Jeśli poszukiwałeś więcej informacji niż tylko odpowiedź na nurtujące się pytanie Dlaczego jony h+ i oh- mają duże przewodnictwo? to zachęcam do zapoznania się z innymi naszymi informacjami na stronie.