Dlaczego ja z nim jestem?

Czytasz to, najprawdopodobniej dlatego że szukasz odpowiedzi na pytanie Dlaczego ja z nim jestem?. Poniżej na stronie znajdziesz odpowiedź na nie. Bez zwątpienia odpowiedź na pytanie Dlaczego ja z nim jestem? w pełni spełni Twoje oczekiwania.

Od dłuższego czasu tkwisz w związku, który nie dość że nie daje ci żadnej satysfakcji, to jeszcze na dodatek nie widać lepszych perspektyw na przyszłość? Wciąż zastanawiasz się dlaczego ja z nim jestem? Najprawdopodobniej jest tak, ponieważ przyzwyczaiłaś się do partnera i ciężko jest ci opuścić strefę własnego komfortu i zakończyć dotychczasową znajomość.

Poznałeś już odpowiedź na pytanie Dlaczego ja z nim jestem?. Dołożyliśmy wszelkich starań, aby informacje w naszym portalu były zweryfikowane. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wszelkie uwagi i wnioski co do odpowiedzi jak i całego strony internetowej. Jeżeli chciałeś wiedzieć więcej niż tylko odpowiedź na nurtujące się pytanie Dlaczego ja z nim jestem? – proponuje zapoznać się z innymi naszymi pytaniami i odpowiedziami.